Firma  powstała w 2001 roku. Na terenie  Koszalina  funkcjonowały dotychczas  trzy placówki, w 2011 roku powstała kolejna przy ul.Nowowiejskiego 5, gdzie obecnie znajduje się siedziba. Od ponad 10 lat świadczymy usługi finansowe i doradcze w zakresie kredytów oraz ubezpieczeń. Firma współpracuje z największym polskim ubezpieczycielem PZU S.A. oferując klientom ubezpieczenia majątkowe oraz komunikacyjne. W naszej siedzibie oferujemy doradztwo w zakresie  sprzedaży, kupna, wynajmu i zamiany nieruchomości prywatnych oraz komercyjnych zlokalizowanych na terenie Koszalina  i okolic. Nasze usługi świadczymy zarówno klientom indywidualnym jak również firmom i instytucjom.

Współpraca z nami to bezpieczne transakcje na rynku nieruchomości, fachowe i kompleksowe doradztwo, wysoki standard usług i mobilne technologie, dzięki którym oferta Państwa natychmiast po rejestracji znajdzie się na stronach najskuteczniejszych, branżowych portali internetowych. Ponadto dysponujemy nowoczesną gamą narzędzi, służących do szybkiego i sprawnego kojarzenia klientów, co pozwala na oszczędność czasu Klienta oraz  wysoką skuteczność działań.

Naszą misją jest:
Indywidualne podejście oraz zaspokojenie potrzeb naszych Klientów poprzez rzetelną i kompleksową obsługę. Skrupulatnie przestrzegamy zasady dyskrecji i tajemnicy zawodowej.