oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Koszalin, Jedliny, Rejtana

Koszalin, Jedliny, Rejtana
mieszkanie na sprzedaż

BVN-MS-1590

Na sprzedaż przestronne mieszkanie – parter domu | ul. Rejtana, Koszalin   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 m², położone na parterze domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Koszalina – przy ul. Rejtana.   Nieruchomość gotowa do zamieszkania, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 700 000
mieszkanie na sprzedaż - Koszalin, Jedliny, Rejtana
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Świeszyno, Konikowo

Świeszyno, Konikowo
dom na sprzedaż

BVN-DS-1589

Nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący – Konikowo, gm. Świeszyno | 2026 r. Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom wolnostojący z 2026 roku, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Konikowo (gmina Świeszyno). Nieruchomość usytuowana jest na zagospodarowanej ...

Powierzchnia
138,36 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 046,26 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Świeszyno, Konikowo
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Koszalin, Centrum, Dzieci Wrzesińskich

Koszalin, Centrum, Dzieci Wrzesińskich
mieszkanie na sprzedaż

BVN-MS-1588

Słoneczne, przestronne mieszkanie w centrum – 3 pokoje, kominek, parking Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dwustronną ekspozycją (wschód–zachód), co zapewnia doskonałe ...

Powierzchnia
74,93 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 659,55 zł
cena 499 000
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Biesiekierz, Stare Bielice, Koszalińska

Biesiekierz, Stare Bielice, Koszalińska
dom na sprzedaż

BVN-DS-1587

Na sprzedaż 50% udziału w budynku wolnostojącym wraz z udziałem w działce o powierzchni 1100 m², położonej na obrzeżach Koszalina, w miejscowości Stare Bielice.   Z udziałem związane jest wyłączne korzystanie z mieszkania znajdującego się na parterze budynku. ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
1 250,00 zł
cena 150 000
dom na sprzedaż - Biesiekierz, Stare Bielice, Koszalińska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Koszalin, Artura Grottgera

Koszalin, Artura Grottgera
mieszkanie na wynajem

BVN-MW-1586

Na najem oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane w nowszym budynku z windą w centrum miasta. Dużym atutem tego mieszkania jest przestronny balkon oraz garderoba, które zapewniają dodatkową przestrzeń do odpoczynku i przechowywania ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,82 zł
cena 1 950
mieszkanie na wynajem - Koszalin, Artura Grottgera
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Koszalin, Lubiatowo, Zielone Wzgórze

Koszalin, Lubiatowo, Zielone Wzgórze
działka na sprzedaż

BVN-GS-1584

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w Koszalinie, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Lubiatowo.   Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów oraz Jeziora Lubiatowo, co gwarantuje ciszę, prywatność ...

Powierzchnia
812,00 m2
Cena za m2
528,33 zł
cena 429 000
działka na sprzedaż - Koszalin, Lubiatowo, Zielone Wzgórze
9
ofert
Anna Gębal

Manager

Licencja: 14849

biurobvn@gmail.com

665007008
665007008